www.kvhc.cz
 
Doprava zdarma + 30denní záruka
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Obchodní podmínky
Parfémová péče prodává pouze 100% originálních výrobků. Neprodáváme žádné kopie ani falešné doklady.
Všechny obrázky slouží pouze k ilustraci a nemusí být přesná láhev, podívejte se na úplné údaje o balení a popisu.
Všechny akcie a ceny závisí na dostupnosti.
Ceny v eurech a amerických dolarech vycházejí z průměrného denního směnného kurzu. Při zpracování objednávky se skutečně účtovaná částka může lišit v závislosti na směnném kurzu v daném okamžiku.
Před odesláním objednávky si prosím pečlivě zkontrolujte podrobnosti o objednávce, jelikož změny nelze provést s vaší objednávkou po jejím uvedení a společnost Perfume Care neposkytne žádné kompenzace v žádném případě za způsobené nepříjemnosti.
Sklad, který je označen jako poškozený, bez krabičky nebo bez víka, je 100% originální, nikdy nebyl použit nebo na displeji. Před objednáním si pečlivě přečtěte přesné popisy obalu.
Pouze jeden propagační kód nebo kód dárkového poukazu, bez ohledu na jeho původ, lze uplatnit vůči jedné objednávce.
Propagace se nevztahuje na prodej stránek.
Vezměte prosím na vědomí, že speciální ceny jsou platné pouze v případě, že je položka zakoupena v nabídkové ceně. Parfémová péče nenabízí vrácení peněz za zboží zakoupené za zvýšenou cenu, pokud není v době nákupu speciální nabídka.
Veškeré stížnosti budou uznány do 7 pracovních dnů, i když se snažíme, aby byly všechny stížnosti okamžitě uznávány, pokud je to možné. Zákazník bude informován o veškerém pokroku.
zpět